راهنمای مربی شو

مطالب زیر را مطالعه فرمایید

راهنمای بازی مربی شو گام به گام

0

1. به مربی شو خوش آمدید برای شروع بازی ابتدا میباست برنامه را از کافه بازار با عنوان مربی شو و یا لینک کلیک کنیددانلود کنید

2. بعد از نصب بازی ابتدا ثبت نام انجام داده سپس کد ثبت نام برای شما پیامک شده بعد از وارد کردن کد وارد بازی میشوید

3. در صفحه اصلی بازی منو های مختلفی وجود دارد که در زیر برای شما توضیح داده میشود منو ورزشگاه : این منو شامل استادیوم، زمین بازی،کمپ جوانان ،دفتر باشگاه ،کلینیک میباشد که شما با استفاده از سکه های بازی میتوانید هر یک را ارتقا دهید ، ارتقای هر کدام از موارد فوق موجب افزایش امتیاز و ارتقای قدرت تیم شما میشود منو تاکتیک :در اینجا شما میتوانید تاکتیک تیم خود را تنظیم کنید شما با توجه به تاکتیک تیم مقابل میتوانید تاکتیک تیم خود را بچنید منو بازیکنان: در این منو دو زیر منو به نام ترکیب تیم و بازیکنان داریم شما میتوانید در منو ترکیب تیم با استفاده از منو جابجایی بازیکنان ذخیره خود را با بازیکنان اصلی تعویض نمایید در زیر منو بازیکنان جزِیات و مشخصات بازیکنان وجود دارد در این اینجا میتوانید بازیکن را بفروشید ،تمدید قرارداد کنید و یا حتی اخراج نمایید در زیر منو اطلاعات عمومی که در بالای صفحه وجود دارد متوانید مواردی مثل کفش ، انرزی زا ، اتومبیل و خانه را که از منوی مارکت خرید کرده اید به بازیکنان خود اختصاص دهید منو کادر فنی: در این قسمت میتوانید سرمربی ، مربی تمرین ، بدنساز تیم ، مربی دروازه بانها ، آنالیزور ، پزشک ، روانشناس و مربی پایه ها را برای تیم خود خرید و استخدام کنید شما با استخدامهای بهتر تیم قویتری خواهید داشت منو تمرینات : شامل دو زیر منو تمرینات بزگسالان و تیم جوانان میباشد در این قسمت شما بازدن دکمه انجام تمرین کیفیت فنی تیم را بالا ببرید و در زیر منو تیم جوانان میتوانید با تمرین دادن جوانان تیم خود بازیکنان جدید و با کیفیتی را برای تیم خود تربیت کنید و آنها را به تیم اصلی منتقل نمایید

4. منو بازیها : شامل دو قسمت بازیهای دوستانه و لیگ میباشد در قسمت بازیهای دوستانه متوانید با زدن دکمه اعلام آمادگی برای خود حریف پیدا کنید و یا در قسمت پیشنهاد ها با زدن دکمه نمایش برای خود حریف پیدا کنید

5. منو مارکت : شامل دو زیر منو مارکت کالاها و مارکت بازیکنان میباشد در قسمت مارکت کالاها میتوانید برای بازیکنان خود کفش ، انرژی زا ، ماشین یا خانه بخرید که این امتیازات باعث بالا رقتن روحیه بازیکنان و افزایش کیفیت آنها میشود در قسمت مارکت بازیکنان میتوانید بازیکنانی که برای فروش گذاشته شده را برای تیم خود بخرید

6. منو خزانه : شامل زیر منو های برداشت سود خرید اشتراک vip و خرید سکه میباشد در منو برداشت سود شما میتوانید سکه های خود را به پول تبدیل کنید البته به شرط خرید اشتراک vip در منو خرید اشتراک vip شما میتوانید سکه های خود را فروخته و یا از گزینه بلک مارکت در منو مارکت بازیکن خارجی استخدام نمایید و در قرعه کشی ماهانه شانس بیشتری داشته باشید و در زیر منو خرید سکه میتوانید با کارتهای عضو شتاب اقدام به خرید سکه نمایید

به شما زمینی همراه با 500 سکه سرمایه داده شده تا با فکر، سرمایه گذاری و مدیریت تیم خود باشگاهی قهرمان بسازید. هر هفته ابتدای روز شنبه قرعه کشی فصل جدید لیگ انجام می شود و تا شروع لیگ می توانید با تقویت تیم خود را برای لیگ آماده کنید. توجه شما به چگونگی سرمایه گذاری و انجام تنظیمات تاکتیکی و بازیکنان و مایحتاج آنها در کنار مربیان و ارتقای ورزشگاه بسیار با اهمیت است. سکه های به دست آمده بعد از اولین بار عضویت VIP را می توانید در قسمت خزانه به پاداش واقعی تبدیل کنید که پس از تایید درخواست به شماره کارت اعلام شده در همان قسمت واریز می شود. نام و نام خانوادگی ثبت نام کننده باید با نام صاحب کارت تطابق داشته باشد. در غیر اینصورت جهت احراز هویت با ارسال ایمیل به پشتیبانی با ذکر شماره تماس واریز انجام خواهد شد.

زمین استادیوم شامل استادیوم، زمین تمرین، کمپ جوانان، دفتر باشگاه و کلینیک می باشد. با ارتقای ساختمانها می توانید از مزایایی برخوردار شوید که باید آنها را کشف کنید. واقعی فکر کنید، با ارتقای هر ساختمان به چه مزایایی می توان دست یافت؟ ارتقای ساختمانها در امتیاز تیم شما موثر است در نتیجه در گروهبندی های لیگ که هر هفته ابتدای روز شنبه انجام می شود در لیگ های بالاتری بازی میکنید که دارای مزایایی است.

با توجه به آب و هوا، سختگیری داور، قدرت و تاکتیک تیم حریف، تاکتیک تیم خود را مشخص کنید. همه ی این موارد در نتیجه بازیها تاثیر دارند. برخی تاکتیکها بر تاکتیکهای دیگر چیره هستند، البته تاکتیک را می توانید بر اساس نقاط قوت تیم خود انتخاب کنید. با ارتقای برخی ساختمانها و استخدام برخی مربیان می توانید تنوع تاکتیکی بالاتر و انتخابهای بیشتری برای ارنج ترکیب تیم خود داشته باشید.

کادر مربیان نقش به سزایی در موفقیت تیم دارند، هر مربی دارای مزایایی است که باید آنها را کشف کنید. 8 نوع مختلف کادر فنی وجود دارند که بر اساس سطح سطح محلی، شهری، استانی، کشوری و بین المللی با رنگهای سفید، سبز، آبی، بنفش و طلایی مشخص می شوند. مربیان 30 روزه استخدام می شوند اما می توانید قرارداد آنها را تا 90 روز تمدید کنید. تا زمانی که یک مربی را در استخدام دارید نمی توانید برای همان نوع مربی، مربی دیگری استخدام کنید مگر اینکه قبل از آن مربی فعلی را اخراج کنید.

در بخش تمرینات می توانید هر 10 ساعت بازیکنان خود را تمرین دهید که البته مقداری بر خستگی آنها اضافه می شود. فراموش نکنید همه ی بخشهای باشگاه روی هم اثر دارند! تیم جوانان هم در این بخش وجود دارد که می توانید با توجه به سطح برخی از ساختمانهای خود از 1 تا 5 بازیکن جوانان را هر 7 روز استعدادیابی کنید و هر 4 ساعت تمرین دهید. بازیکنان جوان و مستعدتر و قویتر را برای تیم اصلی استخدام کنید. بازیکنان جوانان بر اساس سطح محلی، شهری، استانی، کشوری و بین المللی با رنگهای سفید، سبز، آبی، بنفش و طلایی نمایش داده می شوند.

مارکت دارای دو بخش می باشد. مارکت بازیکنان و مارکت کالاها در مارکت بازیکنان، بازیکنانی که توسط مدیران باشگاهها برای فروش معرفی شده اند را پس از انتخاب فیلترهای مناسب و فشردن دکمه جستجو می توانید مشاهده و خریداری کنید. در صورتی که عضو VIP باشید به بخش جذاب "بلک مارکت" که در آن بازیکنانی از کشورهای مختلف وجود دارند دسترسی پیدا می کنید. در مارکت کالاها می توانید برای بازیکنان خود کفش، نوشابه انرژی زا، ماشین و خانه بخرید. هر کدام از این کالاها در 5 سطح سفید، سبز، آبی، بنفش و طلایی وجود دارند که هر کدام از کالاها و هر سطح آنها اثری متفاوت بر عملکرد، آمادگی، روحیه، قدرت و ... بازیکنان دارد. پس از خرید کالاها، می بایست به صفحه بازیکنان بروید و پس از فشردن دکمه اطلاعات عمومی با زدن آیتم مورد نظر (کفش، نوشابه و ...) کالای مورد نظر را به بازیکن مورد نظر تخصیص دهید.

در صفحه بازیکنان می توانید بازیکنان را بر اساس ترکیب (2-5-3، 2-4-4 و ...) که در صفحه تاکتیک انتخاب کرده اید در ترکیب قرار دهید. با انتخاب دو بازیکن از لیست سمت چپ بازیکنان، در سمت راست صفحه با فشردن جابجایی دو بازیکن انتخاب شده جابجا می شوند. در پایین سمت راست صفحه با فشردن دکمه "بازیکنان" به صفحه بازیکنان با جزییات کامل می روید. در بالای این صفحه دو دکمه اطلاعات عمومی و اطلاعات فنی وجود دارد که هر کدام داری اطلاعاتی می باشد. پیش از آنکه قرارداد بازیکنانتان به پایان برسد قرارداد آنها را تمدید کنید. حداکثر تا 90 روز می توان قرارداد یک بازیکن را تمدید کرد. تعدا بازیکنان حداقل 16 و حداکثر میتواند 22 بازیکن باشد. در این صفحه در بخش اطلاعات عمومی می توانید کالاهای خریداری شده از مارکت را به بازیکنان مورد نظر تخصیص دهید.

صفحه بازیها در سه بخش بازیهای لیگ، بازیهای دوستانه و جام تقسیم شده است. در صفحه لیگ می توانید لیگ فعلی یا لیگ قبلی را مشاهده کنید. بازیهای انجام شده یا بازیهای آینده را ببینید و با انتخاب هر کدام مشخصات فنی تیم خود و تیم حریف و شرایط بازی (آب و هوا، تماشاگران، داور و ...) را ببینید. در صورتیکه بازیهای انجام شده را انتخاب کنید در صفحه بعدی با ظاهر شدن دکمه جزییات بازی و انتخاب آن می توانید اتفاقات بازی را از دقیقه 1 تا 90 مشاهده کنید. در صفحه بازیهای دوستانه می توانید درخواست بازی دوستانه را ثبت کنید. می توانید مشخص کنید با تیمهای دارای چه امتیازی می خواهید بازی کنید. در صورتیکه می خواهید با یکی از دوستان خود بازی کنید باید برای درخواست خود رمز هم تعیین کنید تا تنها دوست شما با مشاهده این درخواست و وارد کردن رمز بتواند درخواست شما را تایید کند. برای مشاهده لیست بازیهای دوستانه پیشنهاد شده دکمه نمایش را انتخاب کنید.

در صفحه خزانه در بخش خرید سکه می توانید به میزان مورد نظر سکه خریداری کنید. در یخش VIP می توانید عضو ویژه شود. اما در بخش دریافت سود، از زمانی که اولین عضویت VIP را خریداری کنید سکه های به دست آمده بعد از این تاریخ با نرخی که هر روز به روزرسانی می شود را می توانید به پول واقعی تبدیل و به حساب خود واریز کنید. در این بازی می توانید با تلاش و موفقیت به درآمدی ماهیانه دست پیدا کنید که پاداش تلاش شما و مدیریت موفق شما خواهد بود.

سوالات متداول

1. چطور سکه بدست بیارم ؟

میزبانی در بازیهای دوستانه

ارتقای بازیکنان با تمرین دادن و فروش آنها

با ارتقا استادیوم و دفتر هر روز میتوانید حق پخش رادیویی و تلویزیونی بگیرید

گرفتن جوایز نقدی و سکه ای که هر هفته در پایان هر لیگ به نفرات برتر داده میشود

امکان نقد شدن سکه بعد از عضو ویژه شدن میباشد

امکان نقد شدن سکه از لحظهای میباشد که شما عضو ویژه شده اید و از آن زمان به بعد سکه ها نقد میشود

مثلا اگر در زمان عضو ویژه شدن 4000 سکه داشته باشید بعد از عضو ویزه شدن مقدار بعد از 4000 سکه نقد میشود

2.جوایز اتو ماتیک لیگ چگونه پرداخت میشود ؟

جوایز جمعه شبها بر اساس سطح لیگ و رتبه تیمها با بسته شدن لیگ به صورت سکه پرداخت میشود

3. جوایز نقدی چیست و چطور و چه زمانی پرداخت میشود ؟

جوایز نقدی هر هفته به یک شکل اعلام شده در روزهای یکشنبه و روزهای شنبه به حساب بانکی افراد واریز میشود دلیل این موضوع پخش شدن جوایز بین افراد بیشتری است